Volkswagen stawia na rozwój napędów alternatywnych względem spalinowych, zmierzając w kierunku redukcji swojego śladu węglowego do zera. Samochody elektryczne to najbliższa przyszłość motoryzacji i kierunek, który jednoznacznie obrała nasza marka. Do końca roku Volkswagen zapowiedział dwie premiery w świecie elektrycznych ID.

ID.4 GTX

Sportowy jak GTI, wygodny jak SUV i dbający o środowisko jak ID.

Od 0 do 100 km/h w ok. 6,2 s, zerowe emisje lokalne CO2 – dzięki nowemu ID.4 GTX nie trzeba iść na kompromisy, aby jeździć w sposób zrównoważony. Poznaj sportowe osiągi wersji ID.4 z napędem na cztery koła, z całkowicie elektrycznym napędem i dużym zasięgiem. Nowy ID.4 GTX: Sportowy jak GTI, wygodny jak SUV i dbający o środowisko jak ID.


Planowo ID.4 GTX ma pojawić się w Europie latem.


Czy wiesz, że…

ID.4, podobnie jak ID.3, opuszczając fabrykę jest autem neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla. Co istotne, także dostawcy poszczególnych komponentów do ID.4 zobligowani są do produkcji neutralnej pod względem emisji CO2. ID.4 produkowany jest w niemieckim Zwickau, fabryce w pełni dedykowanej produkcji wyłącznie elektrycznych aut.

ID.5

Nowoczesne połączenie SUVa z Coupé.


Uwaga! Nadchodzi nowa generacja SUVa Coupé.

Dzięki modułowej platformie dla samochodów elektrycznych, ID.5 łączy elegancką sylwetkę coupé z wszechstronnością nowoczesnego SUVa, doskonałymi osiągami i dbałością o środowisko. Musisz jeszcze cierpliwie poczekać kilka miesięcy, by zobaczyć elektrycznego ID.5 bez kamuflażu.