Modele z rodziny ID. oferują wszystko, czego oczekujesz od elektromobilności: są efektywne i mają neutralny bilans CO2 na etapie produkcji. Są zatem doskonałym rozwiązaniem dla naszego coraz bardziej mobilnego i zurbanizowanego społeczeństwa.

ID BUZZ

Legendarny kamper powraca na drogi!

Z naszym koncepcyjnym modelem ID. BUZZ przywracamy legendarnego kampera z powrotem na drogi. Najlepsza technologia i możliwość elastycznej aranżacji wnętrza zapewniają maksymalną swobodę i przyciągną spojrzenia, nawet w przyszłości. To ikona z osobowością – zaprojektowana dla ludzi, którzy wiedzą, czego chcą.

ID CROZZ

Elektryczny crossover ID.

Jeśli mógłbyś wymyślić motoryzację na nowo, jaka by ona była? My zaprojektowaliśmy samochód koncepcyjny, który elektryzuje Twoje życie codzienne. Nasza wizja elektrycznego crossovera ID. Crozz oferuje duży zasięg i przyjemność jazdy dla każdego, kto czuje się jak w domu zarówno w mieście, jak i na łonie natury.

ID VIZZION

Limuzyna przyszłości.

Najlepszy sposób na przewidzenie przyszłości to jej samodzielne wymyślenie. Weźmy na przykład ID. Vizzion: nasza wizja limuzyny przyszłości, która w inteligentny sposób łączy progresywny design z pionierską technologią. To praktyczny dowód, że przyszłość już się zaczęła.