Nowa era w świecie elektrycznej mobilności:

Miejski ID.3

Model, który otwiera nowy rozdział w historii elektrycznej motoryzacji, zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju. ID.3 jest produkowany w sposób neutralny pod względem emisji CO2 i już dziś pozwala doświadczyć mobilności jutra. W ID.3 zaawansowane rozwiązania obejmujące wyświetlacz oferujący obraz w rozszerzonej rzeczywistości, idą w parze z parametrami technicznymi, które stanowią punkt odniesienia dla elektrycznej konkurencji tego modelu.


  • Mocny silnik elektryczny: umieszczony z tyłu samochodu silnik nowego ID.3 oferuje moc 150 kW (204 KM).
  • Akumulatory na miarę: w ID.3 są montowane litowo-jonowe akumulatory o pojemności wynoszącej nawet 77 kWh. Zasięg auta (wg WLTP) wynosi do 549 km.
  • Dynamiczne właściwości jezdne: konstrukcja auta sprawia, że jego środek ciężkości znajduje się nisko, a ciężar jest optymalnie rozłożony między osie. Dzięki temu ID.3 jest zwinny i zwrotny.


Pierwszy w pełni elektryczny SUV:

ID.4

ID.4 to SUV, który umożliwia sportową, a przy tym komfortową jazdę. Pod jego oryginalnym nadwoziem kryje się obszerne wnętrze, w którym zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań z zakresu obsługi, informacji, multimediów i systemów asystujących. ID.4 jest pierwszym elektrycznym SUV-em Volkswagena i pierwszym elektrycznym modelem marki, który będzie produkowany na kilku kontynentach.


  • ID.4 z akumulatorem o pojemności 77 kWh, pozwala na pokonanie do 520 km (wg WLTP) i rozpędza się do 100 km/h w 8,5 sekundy
  • Dzięki dużemu rozstawowi osi wynoszącemu 2,77 m wnętrze samochodu jest przestronne jak w SUV-ie o rozmiarach większych niż ID.4.
  • Volkswagen ID.4 oferuje tzw. inteligentną rekuperację – jej celem jest osiągnięcie maksymalnej efektywności energetycznej

Zabierz elektryka na jazdę próbną po ulicach Koszalina.

Wypełnij formularz kontaktowy:

Pozyskaj dotację do 27 000 zł na zakup samochodu.

Zyskaj nawet 27 000 zł dofinansowania jako osoba fizyczna z Kartą Dużej Rodziny lub do 70 000 zł jako firma.


Poznaj ofertę finansowania obniżonego o wartość dotacji i ciesz się nowym zeroemisyjnym autem prosto z salonu. Nasi sprzedawcy dopilnują wszelkich formalności.

Podłączasz wtyczkę, pobierasz energię.

W domu możesz ładować z gniazda o wysokiej wydajności, montowanego na ścianie, czyli z Wallbox. System Wallbox jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe i umożliwia ładowanie z największą obecnie dostępną mocą do 11 kW. By naładować swój samochód z Wallbox, wystarczy podłączyć przewód do ładowania z wtyczką do samochodu (Id.Charger).


Podobnie wygodne jest ładowanie ze stacji ładowania, które być może udostępni Ci Twój pracodawca. W takich stacjach przewód do ładowania najczęściej jest już zamontowany na stałe. Jeżeli publiczne stacje ładowania nie mają zamontowanego na stałe przewodu, wykorzystujesz przewód do ładowania dostarczony razem z samochodem, który powinieneś wozić zawsze w bagażniku.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o elektromobilności Volkswagena?

Posłuchaj podcastów "Elektrycznie Tematyczni"

"Elektrycznie Tematyczni" to seria podcastów, która ma na celu obalanie mitów i walkę ze stereotypami, które funkcjonują w społeczeństwie w zakresie tematyki elektromobilności, a w szczególności zasięgu, ładowania, cen oraz technologii, bezpieczeństwa, ekologii i wielu innych obszarów.